U bent hier: » startpunt website » dienstregeling » lijn 509



Lijn 509

Nijkerk - Nijkerkerveen - Hoevelaken - Leusden - Achterveld - Barneveld

maandag t/m zaterdag (ingaande 10 december 2018)
* rit wordt niet op zaterdag gereden
# rit wordt niet gereden op Goede vrijdag en 5 december

Plaats Halte V/A   rit 2* rit 4* rit 6 rit 8 rit 10 rit 12
Nijkerk Station NS v   6.57 7.57 8.57 9.57 10.57 11.57
Tinbergenlaan   7.02 8.02 9.02 10.02 11.02 12.02
Nijkerkerveen Dorp   7.07 8.07 9.07 10.07 11.07 12.07
Hoevelaken Gemeentehuis   7.13 8.13 9.13 10.13 11.13 12.13
Station a   7.16 8.16 9.16 10.16 11.16 12.16
Station v   7.16 8.16 9.16 10.16 11.16 12.16
Stoutenburg Driesprong   7.20 8.20 9.20 10.20 11.20 12.20
Leusden Storkstraat   7.22 8.22 9.22 10.22 11.22 12.22
Geertrudeshof   7.27 8.27 9.27 10.27 11.27 12.27
Bohemen   7.33 8.33 9.33 10.33 11.33 12.33
Achterveld Postweg   7.38 8.38 9.38 10.38 11.38 12.38
Huize St. Joseph   7.41 8.41 9.41 10.41 11.41 12.41
Barneveld Begraafplaats De Plantage   7.47 8.47 9.47 10.47 11.47 12.47
Barneveld Station a   7.53 8.53 9.53 10.53 11.53 12.53
 
Plaats Halte V/A   rit 14 rit 16 rit 18 rit 20 rit 22* rit 24*#
Nijkerk Station   12.57 13.57 14.57 15.57 16.57 17.57
Tinbergenlaan   13.02 14.02 15.02 16.02 17.02 18.02
Nijkerkerveen Dorp   13.07 14.07 15.07 16.07 17.07 18.07
Hoevelaken Gemeentehuis   13.13 14.13 15.13 16.13 17.13 18.13
Station a   13.16 14.16 15.16 16.16 17.16 18.16
Station v   13.16 14.16 15.16 16.16 17.16 18.16
Stoutenburg Driesprong   13.20 14.20 15.20 16.20 17.20 18.20
Leusden Storkstraat   13.22 14.22 15.22 16.22 17.22 18.22
Geertrudeshof   13.27 14.27 15.27 16.27 17.27 18.27
Bohemen   13.33 14.33 15.33 16.33 17.33 18.33
Achterveld Postweg   13.38 14.38 15.38 16.38 17.38 18.38
Huize St. Joseph   13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 18.41
Barneveld Begraafplaats De Plantage   13.47 14.47 15.47 16.47 17.47 18.47
Barneveld Station NS a   13.53 14.53 15.53 16.53 17.53 18.53
 

 

Buurtbus

Buurtbus

Barneveld Nijkerk